KOMENDA MIEJSKA

PAŃSTWOWEJ
STRAŻY POŻARNEJ

W KONINIE569


POŻARY

1299


MIEJSCOWE ZAGROŻENIA

108


ALARMY FAŁSZYWE

1976


SUMA ZDARZEŃ


Statystyka zdarzeń do dnia 2017-12-12 r.

Cztery osoby zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło 30 listopada br. około godz. 18.30 na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Genowefa, gmina Krzymów.

więcej

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Koninie wychodząc naprzeciw zgłaszanym potrzebom szkoleniowym przez Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu miasta i powiatu konińskiego, zaplanowała i przeprowadziła szereg szkoleń dla członków OSP w 2017 roku.

więcej

Tuż przed godz. 1.00, 24 listopada 2017r. do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Koninie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu z udziałem tira na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Kijowiec, gmina Ślesin.

więcej

22 listopada br. w świetlicy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie, bryg. Janusz Dębowski Komendant Miejski PSP w Koninie wręczył awanse podoficerskie na wyższe stopnie służbowe oraz nagrody Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej i nagrody Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

więcej