KOMENDA MIEJSKA

PAŃSTWOWEJ
STRAŻY POŻARNEJ

W KONINIE



837


POŻARY

1365


MIEJSCOWE ZAGROŻENIA

128


ALARMY FAŁSZYWE

2330


SUMA ZDARZEŃ


Statystyka zdarzeń do dnia 2018-12-18 r.

ILOŚĆ ZDARZEŃ w stosunku do roku ubiegłego: + 334

Tragicznie zakończyła się podróż mężczyzny w miejscowości Kozarzew, gmina Kazimierz Biskupi. Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 3.00 w dniu 06 sierpnia br.

więcej

1 sierpnia 2018 r. na placu przed Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Koninie oraz na placu przed Jednostką Ratowniczo – Gaśniczą Nr 2 w Koninie strażacy uczcili 74 rocznicę Wybuchu Powstania Warszawskiego.

więcej

1 sierpnia 2018 r. w świetlicy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie, bryg. Janusz Dębowski Komendant Miejski PSP w Koninie wręczył mianowania tegorocznym absolwentom szkół pożarniczych: mł. kpt. Jakubowi Siwkowi – absolwentowi Szkoły Głównej Służby Pożarniczej oraz mł. asp. Patrykowi Lisowskiemu i mł. asp. Marcinowi Mateckiemu – absolwentom Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu.

więcej

W ramach wzajemnej współpracy oraz dzięki uprzejmości Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koninie w dniu 1 sierpnia 2018r. odbyły się ćwiczenia na krytej pływalni dla strażaków z Jednostek Ratowniczo - Gaśniczych Nr 1 i 2 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie oraz druhów z OSP Ślesin.

więcej