KOMENDA MIEJSKA

PAŃSTWOWEJ
STRAŻY POŻARNEJ

W KONINIE683


POŻARY

1165


MIEJSCOWE ZAGROŻENIA

104


ALARMY FAŁSZYWE

1952


SUMA ZDARZEŃ


Statystyka zdarzeń do dnia 2018-09-23 r.

ILOŚĆ ZDARZEŃ w stosunku do roku ubiegłego: + 388

1 sierpnia 2018 r. w świetlicy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie, bryg. Janusz Dębowski Komendant Miejski PSP w Koninie wręczył mianowania tegorocznym absolwentom szkół pożarniczych: mł. kpt. Jakubowi Siwkowi – absolwentowi Szkoły Głównej Służby Pożarniczej oraz mł. asp. Patrykowi Lisowskiemu i mł. asp. Marcinowi Mateckiemu – absolwentom Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu.

więcej

W ramach wzajemnej współpracy oraz dzięki uprzejmości Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koninie w dniu 1 sierpnia 2018r. odbyły się ćwiczenia na krytej pływalni dla strażaków z Jednostek Ratowniczo - Gaśniczych Nr 1 i 2 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie oraz druhów z OSP Ślesin.

więcej

29 lipca br. tuż po godz. 20.00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Koninie wpłynęło zgłoszenie o uszkodzonym stropie w budynku przy ul. Stanisława Staszica w Koninie.

więcej

29 lipca br. w Półwiosku Starym, gmina Ślesin rozpoczął się obóz harcerski pod namiotami, którego organizatorem jest Hufiec ZHP Zduńska Wola.

więcej